Trabzon sohbet


Trabzon sohbet

Karadenizin incisi ve Türkiyenin en güzel şehirlerinden olan bir il Trabzon Sohbet odaları Artık Sohbetson Sitemizde Sizlerle sizlerde bu eğlenceli dakikalara davetlimizsiniz…

Değerli kullanıcılarımız ve aramıza yeni katılıcak  üyelerimiz bizler sohbet sitesi konusunda uzmanlasmıs kadromuzla yıllardır size hizmet vermekteyiz. Trabzon sohbet odalarında sizlerin ve yakınlarınızın muhabbetederken aynı zamanda oyun oynayıp eğlenceli dakikalar geçirmesiyle saatlerin nasıl aktığını anlamıyorsunuz ve sizlerde bizlerin söyleşi üzerine siyaset  karıstırmadan  sohbet yapmak birinci hedeflerimiz arasındadır zira siyasi sohbetler bazen kırıcı olmakla birlikte bizim tarafsız site anlayışımıza terk bir konu olduğundan pekte yaklaşmak istemiyoruz ve biz dostlarla sohbetteyiz siyasette değil mantığı gürdüyoruz sizleride huzurla chat yapmak için sohbet odamıza bekliyoruz Bize her yer TrabZon

Trabzon sohbet farkıyla  Tanıtım  TabZon

Trabzon, Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehir. Karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında yer alıyor olup yüzüölçümü  açısından az bir alan kaplar.Batısında Giresun’a bağlı Eynesil ilçesi, güneyinde  Gümüşhane’ye bağlı Torul ilçesi ve Bayburt, doğusunda da Rize’ye bağlı İkizdere ve Kalkandere ilçeleri bulunur.Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Trabzon Kafkasların ve İran transit yolunun başlangıcında yer alır.

 

Trabzona gidince yaylalara Çıkmadan olmaz

Akçaabat : Trabzon’un 13 km Batı’da  ve deniz sahilinde  bulunan  bir ilçesidir. Güzel plajları ile ilin Değerli kıyı ilçesinden  birisidir. Mersin Koyu  ve Akçakale kamp alanlarının yanı sıra Sera Gölü önemli turistik yerlerden biridir.
Çaykara : Trabzon’un güney doğusunda ve 76 km mesafede bulunan ilçe Uzungöl Turizm Merkezi ile ünlüdür.
Maçka : Trabzon-Gümüşhane karayolu üzerinde Trabzon’a 30 km uzaklıkta doğal güzellikleri yanı sıra Altındere Milli Parkı’nın ve Sumela Manastırı’nın bulunduğu turistik bir ilçedir.
Düzköy : Trabzon’a 40 km mesafede bulunan ilçe Çalköy Mağarasıyla turistik bir ilçe konumundadır.

Sizlerde Güzel Şehrinizin Güzel tanıtımını yapmak için Sohbet odamıza Buyurun Trabzon sohbet odaları’nda dilediğiniz hemşeri arkadaşlarınızla tanışıp muhabbet edebilir ve bölge hakkında bilgi alabilirsiniz. bay ve bayan chat arkadaşlarınız sizi bu sitenin ardında bekliyor. sizlerde sohbet Dünyası’nın ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız mobil cep telefonlarınız’dan veya tabletlerinizde web sitemiz üzerinden giriş yapabilirsiniz trabzon mobil sohbet uygulamamızı indirip bordo mavi renkli mircimizle Gönlünüzce sohbet edebilirsiniz.

Trabzon Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 110 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2021

1 Yorumlar
KesKiNBicaK

Bildiqimiz aile ortamı, emeqi qeçen herkese şükranlar. Başarılarınızın dewamını temenni ediyorum..

Cevap bırakın