Sohbet odaları


Sohbet odaları

Sohbet odaları Bir sohbet sitesinin site içerisinde kişilerin birbirleriyle konuşmalarını sağladığı gurup yada şehirler için özel kurulmuş veya global sohbet etmeleri için kurulan sisteme  denir..

Bu sistem 2002 den buya günümüze kadar uzanır ve dahi kişiler bu odalardaki yetkilileri kendi çevresinde toplayarak sistemi yansıtmaya çalışır Bir sohbet odasında bulunması gereken yetkililer Şu şekildedir  ~ Founder  oda sahibine founder denir oda bu kullanıcının nickine kayıtlıdır ve kendi görev alacağı arkadaşları belirleyerek düzen kurar kanalın ortala güvenliğini sağlayarak düzenin en doğal halini sunar bizlere adaletlidir ve herkesi takip eder kanalda reklam atılması halinde gereken yerleri uyarır ve gereken işlemleri sağlar.

& Sop ßu işareti Gördüğünüz sohbet odasında bir founder yardımcısı olduğunu görücekseniz eğerki founder yok ise sop onun işlerini yapar ve kanalda sohbet ve muhabbetin dönmesi noktasında gayretler sarfeder ve founderi aratmaz @ op yani Aopda dene bilir bu arkadaslar sohbet genelini takip eder ve argo konusan olursa kickban ve sustur gibi komutlar kullanarak seviyeli sohbet dönmesini sağlar sohbet odaları bu arkadaşların yükleri omuzlarında taşımasından oluşan bir Chat sitesi’nin içerinde bulunan odalardır adalet olmayan hiç bir oda gerekli sohbet tadını vermez..

Sohbet odalarına nasıl Giriş yapılır

Sohbetson Sitesinde ana sayfa üzerinde sohbet’e giriş Bölümü Bulunmaktadır buraya Rumuz belirteren baglan butonuna tıklayıp sohbet odaları’na giriş yapıyoruz ve gönlümüzün dilediğince kısıtlamadan chat yabma fırsatı bizlere sunuyor sohbetson ve dahi arkadaşlarınız çevreniz ve yeni  bay ve bayan arkadaşlarla tanışma fırsatıda burada sizleri beklemekte aklınızın alamayacağı güzel dakikaları bizimle geçirmeye ne dersiniz?

tabiki hayır diyemez kimse o halde sizleri odalarımıza bekliyoruz karantina sohbetlerinde kimselere söz vermediyseniz eğer akşam sizleri sosyal chat sitemize çaya benziyoruz ve birbirinden eğlenceli oyunlarda bu odalarda sizler için kuruldu.kısaca azıcıkta sizleri sıkmadan kurallardan bahsetmek istiyorum. Sohbet sitemize daha huzurlu ve daha guvenli baglanti kurmak icin, sunucumuza ait “sohbet” programi uzerinden giris yapabilirsiniz. Programimizi indirmek icin Sohbet kelimesinin üzerine tıklayıp Mircimizi indirip konusmaya başlayabilirsiniz .

Sohbet odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 101 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın