izmir sohbet


İzmir Sohbet Odaları

 İzmir Chat sitesi ile yine karşınızdayız sevgili ziyaretçiler. Ege’nin eşşiz güzelliklere sahip şehri İzmir ve bu güzellikleri Size anlatmak için bekleyen binlerce bay ve bayan arkadaş Bu odada Sizlerle sohbet etmek istiyor Sizlerde sohbet’i İzmir havasında yaşamak istiyorsanız Doğru yerdesiniz …

Sohbet odaları içerisinde binlerce kişiyi arkadaşlık kurmasını sağladık ve kimse yanlız kalmasın diye herşehrin kendine ait bir odası olması için çaba harcadık ve başardık işte karşınızda İzmir mobil sohbet odaları ve en güzel arkadaşlıklara yelken açma ufukları sizlerle 7/24 chat yapma Fırsatını sizlere sunuyoruz ve bu hizmeti sunarken hiç bir ücret talep etmiyoruz ircd relay chat sistemine uygun alt yapıyla ve adminlerin en güzel tekniklerle yönettiği bu sitede sizlere en güzel ve paylaşacağınız o kadar güzel anlar sunuyoruz ki, siz bile hayret edecek ve zamanla unutamayacağınız anıları keşfe yolculuğa var mısınız?

İzmir Sohbet Odaları İle Kimse Arkadaşsız Kalmasın

Kolay Bir Arkadaşlığa keşif yolu aslında sizin ütopya ve hayal gücünüzle sınırlıdır ve bu hayal gücü sizi bazen en üst noktalara taşırken yanlız olmak istemezsin bu yalnızlığına son vermek adına İzmir sohbet odaları sohbetson.com sitemizin içerisinde İzmirliler için kendilerini ve hemşehrilerini bulması için vazgeçilmez bir üst noktayı oluşturuyor. Güzel ve samimi sıcak sohbetler edeceğiniz yeni Arkadaşlar bulacağınız bir site ve söyleşi durumu sizleri beklemektedir. Konuşma tekniklerine gelecek olursak eğer kendinizi kısa ve net bi şekilde ifade etmeniz gerekli arkadaşlıkları kurmanız için yeterli cümleler kurmalısınız.

merhaba nasılsın derken bile karşı taraf samimiyetinizi anlamalı chat sistemınde sohbet ederken bol bol tebessüm edin işe yarıyacağını görüceksiniz . gelelim İzmir sohbet kurallarına sitede dikkat etmeniz gereken kurallar herkes bunlara uymalı  Değerli kullanıcılarımız sizden kontör veya ücret isteyen kişi veya mesajlara kesinlikle karşılık vermeyiniz.Bu istekler sizden haksız kazanç sağlamak ve dolandırmaya yönelik isteklerdir.Yardım için #OperHelp kanalını kullanınız. Tanımadığınız kişiler tarafından gönderilen özel mesajlarda bir msn adresi vererek eklemenizi belirten mesajları dikkate almamanız, eklemeniz taktirinde eklediğiniz kişinin size ziyaret etmeniz için vereceği site adresinden bilgisayarınıza virüs bulaşacağını hatırlatmak isteriz. Bu ve benzeri problemlerde sohbet sitesi yetkililerine(@) durumu iletebilirsiniz. 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 115 defa

Kategori: Chat, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 07 Ocak 2021

Cevap bırakın