Etkileyici Sohbet


Etkileyici Sohbet

Etkileyici Sohbet İnsanlarla iletişim kurmanın ve kaliteli Sohbetler kurmanın en iyi yollarından birinin konuşma yapmak olduğunu hepimiz biliyoruz. Çoğu insan konuşabilse de, sadece birkaç kişi Sohbet esnasında  akıcı ve etkileyicidir.

etkileyici sohbet

Güzel ve etkileyici Sohbetin bir kaç ana unsuru vardır. Kullandığımız kelimeler, ses tonumuz ve vücut dilimizden oluşur. Etkili Sohbet etmek isterseniz öncelik olarak Sohbet esnasında karşınızdaki arkadaşınız ile göz temasından kaçınmayın. Unutmayalım ki göz teması karşınızdaki insanlara sizin ne kadar güven ve ilgili olduğunuzu yansıtacaktır.

Ses Tonu 

Aslında en önemLi etkenlerden biridir ses tonu bulunduğunuz ortama göre herkesin sizi duyabilmesi için dikkat edilmesi gereken bir husustur. Örneğin kalabalık bir ortamda etkileyici bir sunum yapmak istiyorsanız bulunduğunuz ortama göre ses tonunuzu ayarlayıp karşınızdaki tüm bireylere hitap etmelisiniz.

etkileyici sohbet

İlginç olaylarla yaklaşım

Etkileci Sohbet etmek istiyorsanız herkeslerin bildiği konular değil misal hiç duyulmamış haberlere konu olmamış yada sosyal medyada dolaşmamış konular seçebilirsiniz bu insanların size daha da yoğunlaşmasına sebeb olacaktır.

Açıklayıcı olmak buda önemLi kurallardan biridir. Muhabbet esnasında bir kişiye bişiler anlatırken Net olmak en doğru bir seçimdir. Lafı uzatmamak, anlaşılabilecek basit cümleler kurmak daha mantıklıdır. Çünkü herkesin algılama yüzdesi birbirinden farklılık gösterebilir.

Etkileyi Sohbetler nerede yapılmalı ? Aslında sohbet etmenin herhangi bir yeri olmamakta olup bu kişinin yaşam biçimidir. Misal bi cafede arkadaş ortamında da etkileyci olunur yada bi aile birlikteliğinde yada sosyal bir Chat ortamında güzel ve etkileyici Sohbetin yeri ve zamanı yoktur.

etkileyici sohbet

Sanal ortamda etkileyici sohbet olur mu ?

Millet olarak sanal chat, mobilchat, ve buna benzer sitelerin sadece eş olma arayışında olan insanların katıldığı sunucular olarak düşünen insanlar günümüzde malesef çoktur. Aslında öyle bir söz konusu bile olamaz Mobil chat, Sohbet odalarında gercek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da kendini bilen, kişiliği oturmuş, Sohbeti, muhabbeti güzel belkide yüzbinlerce birey vardır.

Misal Sekerim.net Sosyal muhabbet ortamında Siz değerli bireyler için birbirinden güzel ve değerli insanların beklediğini unutmayın. Bu platformda etkileyici sohbetleri ile gerek Yönetim kadrosu olsun gerekse sohbet kullanıcıları ile siz değerli okurları aralarında görmekten kıvanç duyarlar tüm Dostları Sekerim.net ailesine davet eder mükemmel dakikalar geçirmenizi temenni ederim.


Yazar: admin

Görüntüleme: 106 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2021

Cevap bırakın