Radyo Sohbet odaları


Radyo Sohbet chat odaları

Radyo sohbet odaları Dinlemek istiyorsunuz ama kafanıza yatan bir site henüz bulamadınız değilmi o halde bu site tam sizler için Radyo ve sohbet odası Bir arada Sohbetson.com  Müzik ve Söyleşi sitesikonusmak istiyorsunuz bi taraftanda arada böyle göz ucuyla canınız sıkılınca sohbet etmek istiyorsunuz ve kafanıza aklınıza yatan siteler yok bu durum sizin sohbet anlayışınızı etkiliyor.

konusucaksınız ama ne konusaçağınızı bilemiyorsunuz ve girip denediğiniz sitelerde bir karışıklık söz konusu yazılar hızlıca akıyor yazılanları okuyamıyorsunuz bile durun yavas aa bir kelimede siz yazıcaksınız. ama olmuyor bir türlü hızlı sohbet edemiyorsunuz kafanızda canlanan yavaş konuşmak akıcı dikkatli ozaman sizler için sakin sohbet burada sohbetson.com sitesi altında edilen sohbetler yavaş ve karışık değildir sizlerde bu sohbetlerden faydalanmanız adına yapacağınız tek şey rumuz belirleyip sohbet’e giriş yapmanızdır .

Radyo Sohbet odaları mobil sohbet

Mobil sohbet Radyo sistemi kurulalı neredeyse şurda 5 veya 6 sene olmuştur eskiden bukadar gelişen bir mobil platformları yoktu şimdi neredeyse tüm siteler mobil kolaylık çerçevesinde uyumlu ve sade görünüme sahipler arkadaşlar sizlerde. mobil,pc,tablet,pc,ve bircok kullanım alanlarında kolaylıklar sizlere sunan sohbet odalarında biri haline gelen sitemizde bu işleri sizin için bizler sağladık siz nerede olursanız olun bu mobil radyo sohbet sistemine heryerden ulaşıp hem müzik dinlerken hemde chat edebilirsiniz şiddetle tavsiye ediyoruz .

Sunucu Kuralları

Değerli kullanıcılarımız sizden kontör veya ücret isteyen kişi veya mesajlara kesinlikle karşılık vermeyiniz.Bu istekler sizden haksız kazanç sağlamak ve dolandırmaya yönelik isteklerdir.Yardım için #OperHelp kanalını kullanınız. -–     1-) Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbet etmelidir

– – – 2-) Siyasi, kültürel veya dini savunuculuk yapmamalıdır,

– – 3-) Reklam içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,

– – – 4-) Küfür, hakaret içerikli mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,

– – – 5-) Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır,

– – – 6-) Cinsellik ifade eden rumuzlarla global kanallara girmemelidir,

– – – 7-) Zorlayıcı ve itici davranışlarda bulunmamalıdır,

– – – 8-) Bulunduğu kanalın genel düzenine göre hareket etmelidir,

– – – 9-) Kişisel ve özel bilgilerini kimse ile paylaşmamalıdır,

– – – 10-) Kanala veya özele saldırı/flood vb. hareketlerde bulunmamalıdır. SekerimNet Radyoyu

http://Radyo.Sekerim.Net:8676/listen.pls  adreslerinden dinleyebilirsiniz

Radyo sohbet odaları

Radyo sohbet odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 161 defa

Kategori: Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 02 Ocak 2021

Cevap bırakın