öğretmen sohbet odaları


Öğretmen Sohbet odaları

Öğretmen nedir ? Bir bilim dalını, bir sanatı, veya herhangi bir konuda bildiklerini okullarda yada başka bir mekanda öğrencilerine  yansıtan ilim irfan sahibi kişilerdir.

öğretmen sohbet odaları

Öğretmenler olmaSa ne olur du ?

Günümüzde Öğretmenin yeri çok farklıdır. Misal öğretmen olmasa napardık ? Bir ülke için en büyük kayıp Cehalettir. Ülkenizde okumuş insan Sayısı ne kadar az ise bir o kadarda geridesiniz demektir. Çünkü okuyan insan bilgili olur Vatanına, milletine faydalı birey olup ülkesi için faydalı buluşlara imzalar atıp ülkesinin geleceği için yararlı buluşlara imza artar.

Öğretmen sohbet odaları Çeşitli yerkedeki bireylerin ortak bir noktada buluşup sohbet veya bilgi alışverişleri yapmaları adına gercekleşmiş bir chat grubudur. Böylelikle güzel düşünceleri, projeleri olan bireylerimiz burada fikirler alıp yaptığı projeler ile ilgili farklı konumlarda da bilgi sahibi olurlar. Bilgi paylaşınca önemi anlaşılır mantığı ile yola devam edersek sadece bir kişide olan bilginin ne kimseye faydası olur nede ülkesine o yuzden paylaşmak bildiklerini en iyi, en doğru şekilde paylaşmak öğretmenliktir.

Eğitim sadece okullarda mı verilir ?

Bir şeyi öğrenmenin yeri, zamanı yoktur. Öğretmen Sohbet odalarında bunları sizinle paylaşmak isterim Geçmişe bakacak olursak Hababam Sınıfı isimli sinema filminde rahmetli Mahmut Hocanın ( Münir Özkul ) un çok güzel bir söyleyişi akıllara gelir Okul 4 tarafı duvarlarla çevrili yer değildir. Ne kadar güzel dile getirmiş Rahmetli Münir Özkul insan öğrenmek istedikten sonra ne yerin nede yaşın bir önemi yoktur.

öğretmen sohbet odaları

Öğretmen sohbet odalarında nasıl bulunulabilir ?

Aslında çok basit bunun için Sekerim.net ailesi güzel sohbetlerin oluşabileceği bilgilerin karşılıklı, anlayışlı, dosthane bir şekilde paylaşılacağı bir Chat ortamı siz değerli kullanıcılara sunmuştur. Burada tüm kullanıcılar seviyeli bir şekilde asla karşısındaki kişileri aşağılamadan sevgi ve hoş görü ile karşılayıp öğrenmek istedikleri konularda yardımcı olmaktadır.

Peki bu ortam faydalı mı ?

Bilginin olduğu, Sohbetin olduğu bu muhabbet ortamında faydasız olan kişilerin zararına olabilecek hiç bir şey söz konusu değildir. Tam aksine buradaki tek amaç bazı konularda meraklarını gidermek olan bireylerin bir araya gelip öğrenmek istedikleri konular hakkında bilgiler alıp ve bu aldıkları eğitici bilgileri bir başka insanlara aktarması ile güzel bir boyut kazanmaktadır. Bizlere olan tüm desteklerinden ötürü emeği gecen tüm eğitici dostlara Sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 94 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

Cevap bırakın