Aşk Sohbet


İlk görüşte aŞk Sohbet

ilk görüşte aşk Sohbet  Aslında vardır. Vücuttaki uyarıcıların karşılıklı ve hızlı bir şekilde algılanması demektir. Koku, yüz şekli, vücut oranları gibi… Bu uyarıcılar insandaki hormonların salgılanmasını etkiliyor ve aşkın, ve tutkunun ateşlenmesini tetikliyor diyebiliriz.

Herkes aşık olabilir mi ?

Evet. Aşk Sohbet  zaman zaman  birine yönelir, zaman zaman içimizde saklı kalır. Bu sebepten ötürü herkesin bir gün aşık olma ihtimali vardır. Aşk yaşanması o kadar duygudur ki bunu burada kelimeler ile anlatmak yetersiz kalır. Aşk güldürür, düşündürür, aşk ile olan her kavram aslında güzeldir ve yaşanması gercekten önemli bir tutkudur.

İlk aşk neden unutulmaz ?

Görüntülü Sohbet

Görüntülü  AŞk Sohbet

Cok güzel bir konuya değinmek istedim aslında herkesin hayatında gecmişte ergenliğin de yaşamış olduğu unutamıyacağı unutulmaz aşkı vardır. Aslında bu kavram sadece aşk ile alakalı bir durumda değildir. Hiçbir şeyin ilki unutulmaz kimi insan ilk arabasını unutamaz kimi aşık olduğunu vs ilkler her zaman bizim içimizde iz bırakmış bir yaşanmışılık öyküsüdür aslında ve onu unutmayı insanlar kendileri istemezler.

Aşk  Sohbet yaşamamıza engeller aslında buda bilmemiz gereken önemli hususlardan biridir. Tabii ki korkular. Korkulan şey yaşam  olarak aşkın kendisi olmasa bile getirebileceği sonuçlardır. Acı çekmek, ayrılık yaşamak, ihanete uğramak, aileyle, dostlarla bozuşmak gibi… Bunlar en önemli faktörler insanı geri adıma zorlar ama bu olaylar aşık olmamıza engel mi ? Asla…

Kıskançlık Aslında temel bir sorundur günümüzde derler ya Seven kıskanır diye aslında seven insan kıskanır tamam ama aşırı olursa bu durum kıskançlıktan çıkıp yerini güvensizliğe, sadakatsızlığa kadar götürür ve aşk ta zedelenmeler başlar. L yuzden kıskançlık seviyesini dozunda ayarlayıp aşık olduğumuz insanın hayatına saygı duymayı bilmeliyiz.

ilk görüşte nasıl aşık oluruz ? Bu insandan insana farklılık gösteren bir etkendir. Kimi insan aşık olacağı kişinin kişiliğine aşık olur, kimisi gülüşüne, kimisi vücut orantısına bu bireyden bireye farklılık gösterebilecek bir durumdur. İnsan aşık olacağı kişiyi bence kendisi seçemez bir anda olan kalp ritmini hızlandıran bir süreçtir bu aslında zaten o an o kalp ritminden sonra başlar her duygu her hayal ve karşılıklı olması durumunda ilk görüşte aşkın önüne gecilemez.

Her aşkta acı varmıdır ?

Aslında her aşk  Sohbet yaşayan acı cekecek diye bir şey söz konusu değildir. Evet ikili birliktelilkte mutlaka zaman zaman dargınlıklar, küskünlükler olucaktır ama önemli olan bu olaylardan sonra sevgiliye yapılacak güzel süprizler, anlamlı sözler ile yeniden neşelenip aşka kaldığı yerden devam edebilmek önemlidir. Gerçekten aşkı yaşayan insanlar diğer insanlara göre daha hassas kişilerdir. Aşk ta acı verecek iki sebep vardır bunlardan birisi ihanet diğeri ise ayrılıktır.

Aslında bunların dışında her yaşanan olay gelip geçicidir. Önemli olan aşk`a aşık olmaktır. Aşk ile yapılan herseyin mükemmel olması gibi aşkı yaşamak ta bu hayatta yaşadığımız en güzel bir duygudur. İlk görüşte aşklar yaşamanız dileği ile esen kalın…

Aşk Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 103 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2021

Cevap bırakın